Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ha átlagban 4-5...

Mennyire jó ha átlagban 4-5 percet tudok beszélni a szóbeli tételekről?

Figyelt kérdés
Ez a 4-5 perc mire lehet elég ? Pontok felére van esély ennyi tudással ? Egyes tételek ennél sokkal jobban mennek, de a 4-5 perc sok tételnél kifogyasztja minden tudásom, és nem tudom, hogy mire lehet elég...

2017. jún. 13. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha 4-5 percet tudsz beszélni magadtól, az már nem rossz! Ott lesznek még a források, azokról tudsz még plusz 1-2 percet beszélni, esetleg kérdeznek egyet-kettőt és kész is. Ha nem a maximális pontszámra törekszel, ennyi elég lesz :)
2017. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján pontoznak, hogy hány percet beszéltél. El tudod mondani a nagy részét annak, amit egy tételről el kell mondani? Ha igen, nincs miért aggódnod és fölösleges az időt méregetni.
2017. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van jó pár tétel, ami szerintem maximális pontszám környékén lesz, de van jó pár, ami csak pár percig megy.

Köszi a választ :)

2017. jún. 13. 13:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Az tény, de nem hinném - de lehet én tudom rosszul - hogy nem közben pontoz hanem csak utána, tehát miután elmondom és esetleg kicsit akadozó volt és nem túlságosan kifejtett, akkor pontok felét ráírja aztán kész, tehát én arra gondoltam ,hogy nem fog ragaszkodni a pontozási útmutatóhoz.
2017. jún. 13. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan hajtanak arra,hogy egy egészen jó bevezetőt elmondanak,(mondjuk a tétel felét) a maradékot csak jóval kevésbé tanulják be. - sikerrel. :)
2017. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tele van a net értékelő lapokkal vagy értékelési útmutatókkal és úgy talán könnyebb kimazsolázni a neked kellő szempontokat. :)
2017. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!