Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy az...

Mennyire igaz az, hogy az emelt szintű érettségi szóbelijénél azok, akik délelőtt mennek azoknak általában jobban sikerül a feleletük, mint akik délután mennek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogok szóbelizni 2 tárgyból is és azért eléggé izgulok! Az egyik tárgyból délelőtt 9:00-kor szóbelizek, a másikból meg délután 15:00-kor. Bár mindkettőre felkészültem úgy hogy minél jobban menjek, azért kissé félek, ugyanis azt hallottam, hogy azok akik délután mennek szóbelizni azok nagyobb eséllyel kaphatnak kevesebb pontot mint akik délelőtt mennek, ugyanis a tanárok délután a sok szóbeliztetés miatt már nem olyan toleránsabbak mint délelőtt és ezért hajlamosabbak pesszimistábban is értékelni a dolgokat. Ezt ismerőseim is tudják valamennyire bizonyitani, hisz az egyik ismerősöm anno délelőtt volt és bár nem érezte úgy hogy annyira jól ment volna, ennek ellenére mégis jó pontszámot kapott végeredményként (40 valamennyi az 50-ből), míg a másik meg délután volt és úgy érezte hogy ő mindent jól tud, a bizottság tagjai is "megdícsérték", ennek ellenére jóval kevesebb pontot kapott a végén mint az előbbi gyerek.


Éppen ezért egy kicsit félek attól, hogy netán én is majd rosszabb színben fogok feltűnni a délutáni napos szóbelimnél és emiatt lehúznának még ha jól is tudom a dolgokat.


Ez mennyire szokott igaz lenni?

Vagy csak én gondolom így?



2017. jún. 1. 10:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És általában mennyi idős csúszás szokott lenni?
2017. jún. 1. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!