Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri pszichológusnak lenni?

Megéri pszichológusnak lenni?

Figyelt kérdés
pszichológus,vagy a kriminálpszichológus szakon gondolkozok,de nem tudom,hogy milyen elhelyezkedési esélyeim lennének vele,vagy ,hogy jól fizet e.
2010. máj. 8. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Necces kérdés.

Ha jó vagy, sok a kliened, akkor jól fizethet, főleg egy magánpraxis.


Most gondold el, hogy napi 5 kliens, 5 órányi munka (10.000 forintos órabérrel) heti 250.000 Ft.

2010. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha azért akarsz az lenni,mert sokat kereshetsz,akkor pocsék pszichológus leszel. Mindenhez hivatástudat kell elsősorban.
2010. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a kérdezőt olyan szinten érdeklik, hogy meg tud-e élni belőle.


Ha sokat akarna keresni, akkor informatikus vagy mérnök lenne!

2010. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánpraxist tudsz kialakítani, akkor nem lesznek anyagi problémáid.

Félretéve a komolyságot: olvasgass már bele egy picit az ezotéria topikba... Ebbe az országba rengeteg pszichológus kell... :)

2010. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem akarok offolni, de az előzővel nem értek egyet (én oltottalak le az ezoterikában is:)). Egy részüknek talán kell, de véleményem szerint ilyen élmények léteznek.

Inkább az önértékelési és stresszes problémákat kellene megoldaniuk!

De azért jó a pszichológia, mert ha bárkivel leülsz mélyebben beszélgetni, bárki esetében találhattok hasznos dolgokat, amik segítik a személyiségfejlődést!

2010. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem is telített a szakma.

Rengeteg helyen el lehet vele helyezkedni. Csak most az él a köztudatban, hogy nem...

2010. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága, te nem "leoltottál" (?), hanem ékes bizonyítékát adtad, hogy milyen egyszerűcske vagy- de ahogy már ott is megírtam: fegyvertelen partnerrel nem tudok szellemi párbajt vívni.


De látjátok, pont erre céloztam... ;)

2010. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
22.30-as: Nem akarsz offolni, de beírod ehhez a kérdéshez, hogy ezoterikus élmények léteznek-mi bajod van neked? A sérelmeidet hurcolod egyik kérdéstől a másikig, hát... Jobb, ha nem használok rád semmi jelzőt- találd ki, te ezomizé!
2010. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szegény, most kivel fogsz szellemi fegyvert vívni?:)

Amúgy meg ebbe a kérdésbe sem én kevertem be az ezoterikát (hanem az előttem hozzászóló).

2010. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

xD "szellemi fegyvert vívni"... Jézusmária...

Nem csodálom, hogy nem áll le vitatkozni veled... xD

2010. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!