Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Fogsz sírni a...

Mit gondolsz? Fogsz sírni a ballagásodon?

Figyelt kérdés
Én nem fogom kibírni, hogy ne sírjak... :(
2010. ápr. 29. 15:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

max ha valami szomorút énekelünk..egyébként nem

igazából a gimi nem fog hiányozni, csak nem akarok kilépni a nagybetűs Életbe

2010. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok sirni, persze szeretem a gimnaziumot, de egyszer mindennek vege:)
2010. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a gimis ballagáson egyáltalán nem bőgtem, mert tudtam, h őket újra látni fogom, nem sodor el olyan könnyen az élet, mégicsak 8évet nyomtunk le együtt.


de most, hogy végzek az egyetemmel nagyon szomorú vagyok. tök jó kis társaság vagyunk, bírok pár embert nagyon, és ők nagyon hiányozni fognak. meg az egész fílingje a dolognak.

egyetemre járni a legjobb dolog a világon... :(

2010. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. ápr. 30. 18:04
 15/16 anonim ***** válasza:

utólag mondhatom, hogy nem sírtam

nem volt meg a hangulata, inkább vicces volt, ahogy botladoztunk a virágokkal, egyáltalán nem énekeltünk

2010. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem tavaly volt,és hiába szerettem az osztályom annyira elcseszte a suli a ballagásunkat...benn voltunk amikor nem is esett az eső,kis szűkös hely, mindenki nyomorog..így nem sírtam, nem volt meg a hangulat!
2010. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!