Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A nyomorultak című könyvben,...

A nyomorultak című könyvben, Jean Valjean mért nem tudott sírni már 19 éve? És 19 év után minek a hatására sírt először?

Figyelt kérdés
Én elolvastam a könyvet, de nem jöttem rá.
2010. jan. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
:)
2010. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én filmben néztem meg egymás után vagy 3x, de szerintem abban ilyet csak nem is említenek.

Nem az a részen van, amikor befogadja őt az a pap és ő meg el akarja lopni azokat az ezüst gyertyatartókat? Vagy amikor attól a szegény kisfiútól ellopja azt a pénzt ami a lábához gurul?

Lehet, hogy egyáltalán nem ott van, csak valahova ide tudnék saccolni ilyesmit.

Remélem egy kicsit sikerült segítenem... :)

2010. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen. De amikor vissza akarja adni a pénzt a kicsi Gervisnek, akkor mért sírja el magát?
2010. jan. 30. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Szerintem azért, mert rájön, hogy mennyire rossz ember ő és hogy már megint mit tett.

Emiatt fog utána teljesen megváltozni az élete, mert már másképp akarja csinálni a dolgokat. És az végülis sikerülne is neki, ha az a nyomozó nem akadályozná őt ebben folyton.

2010. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, igazad van! Köszi:)
2010. febr. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!