Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nem volt rossz...

Egyetemisták! Nem volt rossz az egyetem a gimi után?

Figyelt kérdés
Az egyetem nekem olyan mint egy teljesen más világ... Olyan "felnőttes"... Valamilyen szinten persze a gimi is az, de itt legalább vannak kirakva tablók megy ilyenek... Az egyetemen se állandó osztály, se ofő... Ti nem éreztétek magatokat elveszettnek?
2010. ápr. 24. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal jobb. A gimnázium egy rémálom volt.
2010. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nekem sem olyan jó buli :) neked mért volt rossz? most hova jársz? mi leszel, ha nagy leszel? :)
2010. ápr. 24. 23:08
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az offért

én nem vok egyetemista (de leszek remélem),kicsit tartok is tőle pont emiatt amit említettél a kérdésben :s

2010. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
azt hittem, ezzel csak én vagyok így :) te hova készülsz? :)
2010. ápr. 24. 23:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
az elején szokatlan, de aztán a csapat még dedósabb lesz, szal ne parázz :P
2010. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lesz időd ilyesmin aggódni, most jön az érettségi, utána nyáron várod, hogy mennyi lesz a ponthatár, máris eljutottunk július végéhez. Ezután érkeznek a levelek, gólyatábor, majd a józanodás és máris szept. 1 van,úgyhogy rád zúdítanak annyi információt és teendőt, hogy azt sem tudod hol áll az eszed. :) De egyébként remek buli. Ha sikerül jó csoportba kerülni, akkor nem lesz gondod azzal, hogy elveszett vagy. A tanárok szerintem elég segítőkészek, legalábbis nálunk és kicsit egyszerűbb az élet osztály főnök nélkül, mindent neked kell ugyan csinálni, de ezt meg lehet szokni. :))

Az állandó osztály hiánya sem zavaró, mert folyamatos a nyüzsgés, jönnek-mennek az emberek, mindig új emberekkel ismerkedsz meg, de nem baj, ha barátkozós, nyitott vagy, könnyebb ismerettségeket kötni.

2010. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az egyetem alatt találtam rá önmagamra:) A lényeg, hogy olyan egyetemre menj, amit szívesen csinálsz, és akár határtalan lehetőségek nyílnak meg. Én jelenleg külföldi tanulmányúton vagyok:)
2010. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

utolsó: hol és mit tanulsz? :)

2010. ápr. 24. 23:46
 9/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok ,Győrbe készülök Széchenyire :p
2010. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa az elején,de utána bele fogsz rázódni.

Nekem az első hónapban nagyon hiányzott a volt osztályom,de utána mikor már megismertem a csoportomat,már más volt a helyzet. A volt osztállyal meg évente 1-2 szer összejövünk.:)

21/L

Kémia Bsc 3.évf.

2010. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!