Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van így esélyem elvégezni?

Van így esélyem elvégezni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok különösebben okos, de sosem voltam rossz tanuló végül is. Ha szorgalmas vagyok van esélyem az orvosi egyetem elvégzésre?
2010. ápr. 5. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

"Nem vagyok különösebben okos, de sosem voltam rossz tanuló végül is."


Konkrétan? Azért oda nem kevés ész kell. Ilyen 3-4-es jegyekkel inkább tegyél le róla.

2010. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Középsuliban minden más érdekelt tanuláson kívül, most szakmát tanulok (gyógyszertári asszisztens) szinte csak ötöseim vannak, mert ez érdekel, és könnyen megy a tanulás. Nagyon sok minden már órán megragad.
2010. ápr. 5. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ja, hát ha érdekel, akkor hajrá, majd meglátod.
2010. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Megpróbálhatod, de figyelmeztetlek, hogy az első 3 évben nem lesz sok klinikai tárgy, melyek szorosan összefüggenek a későbbi gyógyító tevékenységgel. Rengeteg "száraz" dolgot kell majd tanulni.

Sokan otthagyják az első évek után, mert rájönnek, hogy ők nem ilyennek képzelték el az egyetemet...

2010. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!