Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem elvégezni egy...

Lenne esélyem elvégezni egy közgazdasági szakot az egyetemen, ha nem az erősségem a reál?

Figyelt kérdés
Érdekelni érdekelne, de nem közgazdasági gimibe jártam, és a matek sem az erősségem. Most bejött egy gazdasági ismeretek óra,csak meg kell tanulni az anyagot, még megy is. De semmilyen feladatot még nem láttam, félek hogy nehéz lenne nekem. Úgy szeretnék majd jelentkezni, hogy el is végezzem, és nem kibukni.
2010. jan. 3. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne! Épp kérdezni akartam itt egy hasonlót, köszönöm, hogy megtetted helyettem! :) Én amúgy már 90%-ban eldöntöttem, hogy pénzügy-számvitel, de a matektól félek. :S
2010. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, hasonló a helyzet velem is. :)

Remélem kapunk választ.

2010. jan. 3. 17:27
 3/4 anonim válasza:

Na sorstársak:)

Én is közgazdász szakra járok, hát a matek....brrr....Nekem sem megy.És nem is ment soha:(

Viszont!Ha van plusz pénzetek, és egy jó matektanárotok, akkor nem lehetetlen:)Úgy van esély.

2010. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2010. jan. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!