Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy másod, harmadéves villamos...

Egy másod, harmadéves villamosmérnök képes már erre?

Figyelt kérdés

Megtud tervezni egy másod harmad éves villamosmérnök egy arduino-hoz hasonló mikrovezérlőt?


Vagy egy egyszerű elektromos gépet üzemeltető áramkört?



2016. jan. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Magat a mikrokontrollert, tranzisztor-szinten? Masod-harmadeven nem hinnem - es egyebkent is inkabb informatikai feladat, mint villamosmernoki.
2016. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az áramkört sem? Azt hittem villamosmérnöki feladat ez.
2016. jan. 12. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hardvertervezőként BSc szakdolgozatként egy 20-30 elemet tartalmazó eszköz már bonyolultnak mondható.
2016. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Csak mert programtervező hallgatóként belefogtam egy saját projektbe és kéne egy villamosmérnök társ bizonyos áramkörök kivitelezéséhez, amihez én nem értek.


Mivel nem tudok egy több éves tapasztalattal rendelkező profit megfizetni, ezért arra gondoltam, hogy keresek egy hallgató társat.


Ez még a jövő zenéje, de nem árt előre tervezni.


Azt hittem, hogy ezek könnyen kivitelezhetők:


[link]

[link]


De akkor bonyolultabbak és újra át kell gondolnom az egészet.

2016. jan. 13. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan bonyolult, de gyakorlat kell hozzá. Az első 1-2 hardver általában használhatatlan amit készít a diák, de ezzel fizeti meg a tanulópénzt.
2016. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!