Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt hoztad össze...

Mennyi idő alatt hoztad össze a szakdolgozatodat?

Figyelt kérdés
Nekem van 22 oldalam, de elhúzódó betegség miatt csak most tudom újra folytatni. Ápr. 15. a határidő, elég kilátástalannak látom munka mellett...
2010. márc. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónap alatt 75 oldalt írtam. Persze a témámból adódóan volt mit elemezni. Na és persze már gyűjtöttem is anyagot előtte hozzá. Miről írsz??
2010. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt írtam meg 50-52 oldalt.

De előtte 3 év nyári hónapjaiban gyűjtöttem adatokat (kutatás), olvastam el rengeteg könyvet, és kijegyzeteltem a lényeget.


Így az 1 hónap gyakorlatilag abból állt, hogy beírtam gépbe az információkat, eredményeket, táblázatot, grafikont szerkesztettem, képeket raktam be, és az egészet követelmény szerint megszerkesztettem.

És így is sokszor éjszakába nyúlt. De hát aki utolsó pillanatra hagyja.... (az utolsó mondatot magamra értem).

2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 12 országos szakkönyvtárról. El kellett volna mennem mindbe, de közbeszólt a betegség, január óta tart. A konzulensem azt mondta, ha 4-be eljutok, de a dolgozatomban rendesen kidolgozom a többit, akkor így is elfogadja. Teljesen ki vagyok borulva. Eddig minden időm azzal telt, hogy orvosokhoz mászkáltam, normális diagnózis híján betegen dolgoztam, de utána csak feküdni bírtam, amikor meg betegállomnyban voltam, akkor már tényleg nem tudtam órákat ülni a gép előtt, arról nem beszélve hogy betegszabi alatt az ember nem mászkálhat anyagot gyűjteni. Van nekem is elég sok anyagom, de még fel se tudom mérni, hogy abból mi használható, még csak most tudtam folytatni az anyaggyűjtést, jövő héten megpróbálom felkeresni a 4 szakkönyvtárat, de hát emiatt most betgen vissza kell mennem dolgozni, különben nem mehetek sehova:( Ugrott a húsvéthétfő, pedig nekem hétfő a szabadnapom, pedig aznap is mentem volna egy szakkönyvtárba...Á, teljesen ki vagyok. És akkor még azt se tudom, hogy fogom bírni az éjszakázást:(((((( És annyira szörnyű, mert eddig minden félévem sikerült, nem csúsztattam, iszonyatos mennyiségű energiám fekszik benne, nem aludtam, vedeltem a sok energiaitalt, és akkor tessék, a végén minden-minden felborul. Választhatok az egészségem vagy a diplomám között:( Csak sajnos mindkettőre őrülete szükségem van. Mindegy, ápr. 15-ig kell valahogy kihúznom, meg sikerült kölcsönlaptopot szereznem, szóval a következő hetekben meló után fekve is tudom írni. De akkor is totál ki vagyok borulva. Már a szigorlatot is úgy csináltam végig, hogy nagyon rosszul voltam.
2010. márc. 24. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!