Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mennék Corvinus Egyetem...

Ha nem mennék Corvinus Egyetem gólyatáborába, nem lennék hátrányban, ugye?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy elmenjek-e a Közgáz gólyatáborába, mert nem vagyok csapatjátékos, a versenyzős feladatokat nem szeretem, nem szoktam piálni se, nem szeretek szerepelni és közösködni sem másokkal.

Viszont az ismerkedés, ami egyedül érdekel. De igazából spórolni is kéne, mert nem olcsó a tábor, másrészt 4 nap lehet nekem kicsit sok lenne.

Gimis gólyatáborban sem voltam, de nem bántam meg. Nem szeretem, ha szívatnak vagy kinéznek, megnéznek.


Ha nem mennék el, attól még tudnék ismerkedni és nem lennék hátrányba, ugye?



2015. júl. 27. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lennél hátrányban, amúgy sincs hely a komplett karnak
2015. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az SZTE-ről tudok nyilatkozni, egyáltalán nem voltam hátrányban
2015. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
én se megyek. ahogy hallottam általában a sexről és a piáról szól. na már most én nem fogok ennyit fizetni pár napért. barátom van, alkoholt meg nem iszok mióta megjártam a detoxot. számomra egy nyűg lenne ez a tábor, nem szeretnék menni, nem is fogok. remélem azért lesznek barátaim.
2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

én is ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te

nem szoktam bulizni, piálni se, és nem vagyok közösségi ember se, a gimis gólyatáborban se voltam, mégis megtaláltam a kis baráti köröm (hozzáteszem akikkel gimiben haverkodtam, azoknak a 80%-a nem volt gólyatáborban sem)

szóval aki úgy gondolkodik mint te v én, azokkal valszeg nem fogsz a gólyatáborban találkozni!

(én amúgy a BGF-re megyek)

2015. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, úgyhogy hárman már vagyunk :) én pénzügy-számvitelre megyek, ti ?
2015. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit megvédem a másik álláspontot is. Én sem vagy az a kifejezetten bulizós fajta, alkoholt is csak ritkán iszom, de úgy gondolom mégis megéri a pénz+erőbefektetés, és érdemes ellátogatni a gólyatáborba. Lehet nem fogsz barátokat találni, és néha rosszul érzed magad, de tágul a világképed, és tisztázhatod magadban a dolgokat. Nagyon rossz, ha az ember fiatalkorában skatulyázza magát, és nem használja ki az adódó lehetőségeket. Gólyatáborban ráadásul mindenki félénk még, szívatások, kibeszélések sosem történtek még. Egy autista fiú, vagy egy saját magával nagyon elégedetlen lány is megtalálhatja a társaságát ennyi ember között. Ha gondoljátok írjatok nekem, 2 évvel ezelőtt hasonló dilemma előtt álltam, mint most Ti. :)
2015. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Lehet en sem megyek nem azert mert kifejezetten tartok tole csak lehet nem is erek ra az adott idoszakban.mindenesetre en is a corvinus kozgazra megyek iden ha gondoljatok irjatok uzenetet ismerkedjunk meg es megsem egyedul mentek, megyunk be elso nap :)
2015. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem megyek. Sokat gondolkodtam rajta, de úgy gondolom, hogy (nekem) nem ér meg ennyi pénzt az, hogy nézzem, ahogy másik piálnak, mivel én ritkán, és csak keveset iszom. Nem hiszem, hogy hátrányban leszünk, hiszen rengetek embert vettek fel, akiknek csak a töredéke megy el. Nem 4-5 nap alatt fognak kialakulni a végleges társaságok, barátságok.

Egyébként BCE-KTK- emberi erőforrások szakra fogok járni:)

2015. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!