Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam államvizsgán....

Megbuktam államvizsgán. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat tanultam rá, mégsem sikerült. A tételek közül amit húztam sikerült olyanba belenyúlnom amiről nem nagyon tudtam beszélni, de volt olyan is amiről igen. De ez kevés volt. Nagyon rosszul érzem magam, mert az utóbbi év kivételével ösztöndíjat is kaptam, de annyira stresszeltem, lefagytam, hogy mindent kevertem mindennel.

Pocsékul érzem magam és nagyon hülyének. :( Hogy lehet ezt feldolgozni?



2015. jún. 15. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak felejtsd el és kész. Bárki húzhat rossz tételt. Fél év múlva újra elmész és jobb tételt húzol.
2015. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy ez nagyon idióta módszer, és nem is biztos, hogy szereted a romantikus filmeket, de én azt ajánlom, hogy nézd meg a Ha igaz volna... című filmet. ( [link] ) Van benne egy rész, ahol a munkamániás, elhivatott, remek szakember orvos Reese Witherspoon nosztalgiázik, és visszaemlékszik rá, hogy elsőre nem vették fel az egyetemre, neki mégis ez volt a legboldogabb emléke, mert ekkor nem sikerült neki először valami. És aztán persze újra ringbe szállt a céljaiért, és hamarosan el is érte őket.

Tudom, tudom, bagatell, de nekem ez már sokszor adott erőt. :) És ne búsulj! Attól, hogy nem volt jó napod, még nem vagy kevésbé okos. Higgy magadban!

2015. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbuktam.:( Teljesen rosszuk osztottam be az időm és a legnehezebb tételt már nem tudtam rendesen átvenni(azért a legnehezebb,mert ezen a szakon ez az egyik szórótárgy, vizsgaidőszakban is sokan hasalnak rajta, anno én éppenhogy kettessel átcsúsztam), sikerült is kihúzni. Valamit elmakogtam, de azt mondta a tanár, hogy ez sajnos kevés. Ha nem készültem volna ilyen sokat a záróvizsgára, hanem csak éppenhogy át-át olvasgattam volna a tételeket, akkor azt mondom oké,várható volt, megérdemeltem, nem készültem. De így....:(:( Az egyik szaktársam meg 3-4 tételt tudott a 30ból és kihúzta azt,amit megtanult. Ez van sajnos :((( Ha gondolod írhatsz privátot.:)
2015. jún. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szituáció. Nekem holnap lesz államvizsga. Hétfői alkalommal a srác 40 tételből 10 et megtanult és belehúzott. És aztán vigyorog a szája, hogy milyen menő. Én 40 tételből 3-mat kihagytam most, mert lehetetlen megtanulni, egyszerűen annyira lexikális az egész .. (mérnöki szak amúgy), hogy képtelenség megjegyezni és nem is tudom - megérteni meg nem lehet. Úgyhogy, ha belehúzok akkor jövőre.
2021. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, sok sikert, nagyon szorítok! :)
2021. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. De, ha tudom a tételt akkor se fűzök hozzá sok reményt, mert megse fogok tudni szólalni annyi ember előtt. :)
2021. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Loyal Matyas válasza:
100%
Remek,köszönöm a válaszokat így utólag is... talán segít valamit, hogy tudom mással is előfordult. Letargia van bennem, ezzel nem lehet mit csinálni. Nyelvvizsgám nincs, szóval pozitívum, azt megcsinálom és már diplomát fogok kapni decemberi újra vizsgán, nem pedig bizonylatot :) csak pozitívan sorstársak!
2022. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!