Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sehol nem mondták meg, hogy...

Sehol nem mondták meg, hogy melyik nap érettségizik az ember?

Figyelt kérdés
Nekem holnap mondják meg, hogy hétfőn, kedden, szerdán fogom-e. Minden iskolában így van, vagy máshol már elmondták előre?
2015. jún. 14. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Addig legalább átolvasnám a törit is meg a magyart, ha már nyelvtanból nem tanultam semmit"


Eddig kellett volna tanulni!

2015. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekünk annyit mondtak, hogy névsorban megyünk. Abból már lehetett következtetni.
2015. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tanultam én négy évig, a nyelvtan tétel meg senkinek sincs meg, az osztály negyede, ha készült rá, pedig nem egy gyenge gimi ez.. A törit meg tudom.. :)
2015. jún. 15. 08:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és holnap vagyok. Én 5 tárgyból érettségizek, akik meg 2-ből, azokat szerdára osztották.. Gratulálok.
2015. jún. 15. 08:44
 15/18 anonim ***** válasza:
nálunk csak annyit mondtak meg, hogy melyik osztály melyik napokon. próbáltunk az ofőtől kérdezni, de azt mondta, hogy amíg az elnök nem mondja, hogy oké, addig semmi sem biztos, így ő inkább nem mond semmit...
2015. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jó, eddig megnyugtattak, többen is sírva jöttek ki szóbeli után.. :DDDD
2015. jún. 15. 13:41
 17/18 anonim ***** válasza:

"többen is sírva jöttek ki szóbeli után"


Hát akkor ők még nem érettek.

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát, én sírni biztos nem fogok, nem érnek ez az egész annyit, hogy sírjak rajta, legfeljebb röhögök majd egyet. :D
2015. jún. 15. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!