Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sehol nem mondták meg, hogy...

Sehol nem mondták meg, hogy melyik nap érettségizik az ember?

Figyelt kérdés
Nekem holnap mondják meg, hogy hétfőn, kedden, szerdán fogom-e. Minden iskolában így van, vagy máshol már elmondták előre?
2015. jún. 14. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálunk anno egy éve egy hónapra előre szóltak.
2015. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem osztályfőnököm elmondta :)
2015. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekünk se mondják, annyit tudok, hogy nem az utolsó nap, hanem az első két nap valamelyikén. Ezt is csak a német tanáromtól, mert ő nem lesz ott az utolsó napon.
2015. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mennyire felhúznak ezzel.. És még képesek üzengetni, hogy ne kíváncsiskodjunk, hanem tanuljunk és nem lesz meglepetés! Így is s.za.rrá izgulom magam, de még ezzel is idegesítenek..
2015. jún. 14. 19:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Megértem, én már az első nap túl szeretnék esni rajta. Már látom előre, odamegyek első nap, és majd ott megtudom, hogy csak második nap mehetek érettségizni..és hazamegyek, és sírni fogok, és kétségbeesetten tanulni, aminek meg már semmi értelme nem lesz. Másnap meg nyűgösen, fáradtan megyek érettségizni, mert persze aludni sem fogok tudni. Félek. :D
2015. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Életembe egyszer lenne már szerencsém és szerdán következnék én.. :D

Addig legalább átolvasnám a törit is meg a magyart, ha már nyelvtanból nem tanultam semmit.. :D

2015. jún. 14. 19:49
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk az ofő átküldte a gyerekeknek a beosztást.

És drukkolok neked a szerdához!!!

2015. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ez nem igazán szabályos,mi az hogy nem mondják meg?mi a f@s zom ez,51-es körzet?
2015. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó :DDDDD
2015. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
nekünk se mondták :D én remélem első nap leszek:D (kedd) kezdeném már a nyarat :D az a két nap meg már mindegy
2015. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!