Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe húzódhat el mire...

Mennyi időbe húzódhat el mire kikűldik az ECDL bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban már mindenki megkapta csak én nem...

Hogy van ez?


2015. máj. 28. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt hogy van aki megkapta egy hónapon belül de van akinek 2-3 hónap elteltével küldték...nem kell megijedni meg fogod kapni :)
2015. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én ezt akkor se értem.

A tanárom is rám vergődik mert úgy beszélek vele mint a kutyával... ( de semmi infót nem ad róla)

Az a baj már azt is kinézem belőle hogy olyan.mocskos volt hogy nem.adta le,vagy valami

2015. máj. 28. 19:10
 3/4 A kérdező kommentje:
semmi weboldalon nem találok róla infót :S de ha valaki találna valami oldalt megkoszonném
2015. máj. 28. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok....Elárulom neked hogy hiába baszogatod a tanárodat ő akkor sem fog tudni információt adni róla....miután ő leadta a papírjaidat és felküldte a fő ECDL központba ahová országszerte érkeznek bizonyítványok...ott mindig a kézrekerülőt írják alá és gondolom hogy meg van adva hogy mikor mennyit postáznak ki ezért nem ér oda egyszerre...
2015. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!