Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL bizonyítványt mennyi idő...

ECDL bizonyítványt mennyi idő után küldik ki?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék kinek mennyi idő után küldték ki az ECDL bizonyítványát az utolsó vizsga befejezése után, a vizsgabiztos szerint akár fél év(!) is lehet, egyes ismerőseim pedig már pár hét múlva megkapták, én két és fél hónapja várom.


(Egyáltalán igényleni kell, hogy kiküldjék? Én még iskolai szervezésben kezdtem el vizsgázni, de azóta elballagtam és semmit nem mondtak a tanáraink anno, hogy hogy is lesz stb. Azoknak akik befejezték suliidő alatt az iskola lekérte a bizonyítványt és pont.)


16/L


2011. febr. 27. 09:53
 1/5 anonim válasza:

A hugomnak hamar kiküldték,kb pár hét múlva, de én elég sokat vártam az enyémre. Ha jól emlékszem, kb fél évet. Már teljesen elfelejtettem várni is a bizonyítványt, mikor egyszercsak ott volt a postaládában egy tök nagy borítékban.

Ugyanabba a suiba járunk, nem tudom miért van ez a küldönbség

2011. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, kérdezgettem az ismerősöket is, de ugyanezt a választ kapom, van akinek pár hét van akinek jó fél évvel később. ez valamennyire megnyugtat :)
2011. febr. 27. 14:31
 3/5 anonim válasza:

Kedves bizonyítvány-várományos!

Az ECDL bizonyítványok kiállításának előzménye, hogy a vizsgaközpont valamennyi vizsgát lejelentse, igazolja a vizsgakártyán, majd a betelt kártyát elküldje az ECDL Irodának. Ezután kerül be az adminisztrációs folyamatba, melynek során ellenőrizzük, hogy valóban minden vizsga regisztrálva van-e, engedélyezés után kerül a bizonyítványírókhoz és a postázóba. Mivel szerencsére sok bizonyítványt kell kiállítanunk, ezért a néhány hetes vállalás. A több hónap akkor szokott előfordulni, ha pl. a vizsgaközpont nem küldi meg időben a kártyákat és/vagy hiányos a vizsgák adminisztrációja. Érdemes tehát mindig meggyőződni a vizsgaközpontnál arról, hogy a vizsgák végeztével valóban elküldték-e a kártyát az ECDL Irodába.

Üdvözlettel: ECDL-ügyfélszolgálat

2011. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Válasz az igényléssel kapcsolatos kérdésre: az ECDL bizonyítványt az a vizsgaközpont igényli meg, ahol az utolsó vizsga történt. A bizonyítvány azonban már egyenesen a vizsgázó címére érkezik. A teljes mentességet élvezők (pl. jelesre érettségizők) intézhetik az igénylést egyénileg is, a www.ecdl.hu lapról letölthető regisztrációs lap és a reg.díj befizetésével.

ECDL ügyfélszolgálat

2011. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xalwat59 válasza:
Látom régi kérdés, de hátha.. Engem az érdekelne, hogy ha az iskola nem küldi el a vizsgakártyát, akár hányszor kérjük őket, akkor mi a teendő? Feljelenteni nem akarjuk az iskolát, de ez már sok.
2019. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!