Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárunk eddig 17.500 Ft-t...

A tanárunk eddig 17.500 Ft-t szedett be ECDL vizsgákra, de akkor is megkapjuk a bizonyítványt, ha ötösre érettségizünk. Jogosan vagyunk dühösek?

Figyelt kérdés
Akkor a részletek: Alapvetően informatikus beállítottságú osztály vagyunk, így valószínű, hogy nagy részünk képes lesz jeles eredményt elérni az érettségin. Van bármilyen magyarázat, ami megindokolná a tanárunk tettét?
2012. febr. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi h a tanárotok talán nem tudott erről a szabályról. Máskülönben sajnos csak a rosszindulat. Tehát vagy hülye vagy szemét. :D
2012. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor kapjátok meg, ha ötösre érettségiztek, ÉS kifizettek X ezer forintot. Tudtommal. De semmit sem ér az ECDL, semmi pluszt nem jelent sem továbbtanulásnál, de szerintem még munkakeresésnél sem :)
2012. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, 5.500 Ft-ot kell befizetni regisztrációs díjként. Csak arra voltam kíváncsi, hogy van-e valami reális oka annak, hogy erről nem szólt.
2012. febr. 12. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

5500, ennyit kell fizetni és azt sem a tanárnak, hanem sárga csekken a kiállításért felelős intézménynek [ amelyik egyébként semmiképpen sem az iskolád].

Ha előre nem beszéltétek meg, hogy elmentek ECDL-re, akkor nem is értem, miért adtátok neki oda a pénzt...

2012. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Naiv kilencedikes gólyák voltunk, akiket drága vizsgákra vett rá, teljesen szükségtelenül. De most már mindegy.
2012. febr. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!