Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnám meg a 7....

Hogyan tanulhatnám meg a 7. osztályos anyagot?

Figyelt kérdés

Tavaly 7.-es voltam akkor sem voltam nagyon jó tanuló de a 4-es meg volt. Idén évet ismétlek (8.-os lennék), a kórházban néha tanultam (max. 2x30 perc) a tanárokkal. De mióta nem járok be azóta "elhanyagoltam" a tanulást, azért átnézem a tankönyvet és a füzeteket viszont alig értek valamit pl. a fizika és kémia teljesen sötét nekem, talán kicsit az angol is de egy kis szorgalommal menni fog mert sokat angoloztam és matekoztam bent a kórházba. Bár a mateknak a geometria részével vannak nehézségeim. Még 4 hónap van iskolakezdésig akkor már 8.-os leszek tudom hogy évelején biztos ismétlünk de nekem annyi nem lesz elég. Az egész fizikát és kémiát ill. a fél matek tananyagot újra meg kell tanulnom és átvenni az egészet.

Van valami módszer amivel "könnyebben" meg tudom tanulni?

Új város, új suli szóval az osztálytársak kilőve. Legjobb barátnőm messze bár nyáron vele is tervezek tanulást és ismétlést. Magántanárra nincs pénz. A kórházi tanárok szintén messze

Előre is köszönöm


2015. máj. 11. 22:17
 1/1 anonim válasza:

Ugyan igy voltam en is 7. osztalyban ..

Nekem sehogy sem jott ossze a tanulas attol fuggetlenul ,hogy a korhazban tanultak velunk.. ismeteltem egy evet es egyatalan nem bantam meg mert nem maradt ki az a majdnem 5honap amit hianyoztam.. Viszont mostmar nagyon sok tanualasi modszer van ami bevalhat, szerintem keresgelj a google-n .. tanulj zene alatt vagy mondd fel az anyagot a telefonod hangfelvevojebe es hallgasd vissza.. kozben olvasd hozza vaaagy vegyel egy kulon fuzetet amit barmikor magadnal horhatsz, ird bele a vazlatot es olvasgasd orak elott .. amikor idod van, de mondom ha beirod google-ba ,hogy 'tanulasi praktikak/konnyebb tanulasi tippek, barmi ilyesmi amiben benne a lenyeg , ki fog adni tobb szaz oldalt ahol keresgelhetsz:)Remelem segitettem..

Amugy en is elkoltoztem, csak nem masik varosba hanem kulfoldre.. szoval nekem a legjobb baratnom 1500km+ra van tolem..kitartas! es sok sikert a sulihoz!:) ( helyesirasi hibak miatt, ha esetleg van benne , elnezest :-) )

2015. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!