Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9-12. osztályban van olyan,...

9-12. osztályban van olyan, hogy "Társadalomtudomány szak"?

Figyelt kérdés
8. -os vagyok és hamarosan választanom kell, hogy hova megyek tovább. Én úgy tudom, hogy társadalomtudomány az egyetemen van. Javitsatok ki ha tévedek. Ezt azért kérdem mert az osztályfőnököm nem tudja, milyen szakokra lehet manni 9. osztálytól

2015. ápr. 29. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs, mert igazából ez nem egy szakma, hanem csak amolyan szociográfiai okoskodás
2015. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor attol fugg,hogy hol elsz. En tarsadalomtudmany osztalyba jarok. Fo oraink a nyelvek,tortenelem stb.tehat human beallitottsag. Az mar mas kerdes,hogy hove lehet ezzel menni tovabbtanulni. De 9-12-ben van tarsadalomtudomany. Legalabbis Erdelyben biztos.
2015. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Én Erdélyben élek, Nagyváradra fogok járni 9, osztálytól :) Épp ezért kérdeztem, mert hallottam már, hogy van. Köszi a választ :)
2015. ápr. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!