Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő elkezdeni érettségire...

Késő elkezdeni érettségire tanulni?

Figyelt kérdés
Orvosira mennék, biológia-kémia emeltet teszek majd, ennyi idő alatt meg tudom tanulni? Elvégre orvosi egyetemen sokkal többet kell rövidebb időn belül
2015. ápr. 23. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mármint az ideire?
2015. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább most, mint érettségi előtt két nappal.
2015. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyenek az alapjaid. Akár sikerülhet is...

De amúgy orvosisként azt megjegyezném, hogyha nem valami kamu két kredites tárgyról van szó, akkor általában egyetemen se egy hét alatt készülünk fel a vizsgákra. Szerintem legalábbis nagyon megéri év közben is foglalkozni vele. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy soha nem daráltam le fél évnyi anyagot pár nap alatt... :D

Minden estre sok sikert kívánok Neked!

2015. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, az ideire, alapom már van, de újrakezdeném elölről. Köszönöm a jókívánságot
2015. ápr. 23. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is múlt hétvégén kezdtem el tanulni,igaz én csak töriből emeltezem, ezenkívül infóra megyek még,de azt csak középszinten.

Remélem sikerül,de dolgozom is így nagyon nehéz felkészülni.

Szval most nagyon neki kell állni,akkor talán sikerülhet.:) Hajrá!:D

2015. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Èn is most fogok elkezdeni tanulni, szintèn biosz kèmia emelt :D ùgy vagyok vele mint te, h egyetemen ennèl egy vizsgàra sokkal többet kell tanulni. Mondjuk nekem mèg a közepekre is kell kèszülnöm.
2015. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neked is hajrá!! Melyik egyetemre?
2015. ápr. 24. 21:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Állatorvosi :)
2015. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó pillanatban tanulók táborához. Bár szerencsére nekem csak bioszból kell emelteznem, és csak 400 pontot kell max. összegyűjtenem, de nekem alapom sincs nagyon, kb. azt sem tudom megmagyarázni, mi az a hidrolízis, úhyhogy ugyanonnan indulunk... :D Én még semmire sem tanultam, úgyhogy jelenleg a többi tárgyra, főleg törire tanulok, és este elolvasok minden nap 20-30 oldalt Nagy Etele kidolgozott érettségi követelményéből, ami jó alapot ad. Aztán ha lementek a középszintű érettségik, már csak a bioszra kell tanulnom. Remélem meglesz legalább a 60%.
2015. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én azt mondanám, az elméletre még elég is lenne ez az idő, de a számolások kémiából, illetve a genetika... Hát, ezek elég neccesek... Ezeket hogy szeretnétek megtanulni 2 hét alatt? (Félreértés ne essék, nem kötekedni szeretnék, csak kíváncsi vagyok).


Amúgy, kedves 9.: én is tanultam ebből az összefoglalóból, tényleg nagyon jó, de véleményem szerint azért szükség lenne a Panem kiadó biológiakönyvére is, mert nem hinném, hogy az összefoglaló elég lenne egy minimum 60%-os emelt biológiához (sőt, szóbelire BIZTOSAN nem elég...)

2015. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!