Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matektanár szeretnék lenni,...

Matektanár szeretnék lenni, butaság ez a mai világban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 21:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is most tanulok matektanárnak. Ami elég egyértelmű, hogy egyre kevesebb lesz belőlünk. Elhangzott itt pro és kontra, ezért úgy döntöttem, én is megosztom a véleményemet.

Igaz, hogy tanárként keveset lehet keresni, viszont sok diák szorul korrepetálásra. Hogy ez csak a városokban lenne divat, kétlen. Én faluhelyen lakom, és sok órám van egy héten.

Aztán... ami még mellette szól, hogy imádom, amit csinálok.

Hogy aztán még több legyen mellette...

Nyáron nem kell a kollegával vitázni, hogy ki mikor menjen szabira, ugyanis ott az egész nyár... ezek mellett egy halom másik szünet. Ezt az időt senki nem tudná megfizetni!!!


Ez is egy vélemény...

2010. márc. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!