Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n miért van felkiál...

A felvi.hu-n miért van felkiáltó jel a dokumentumoknál nekem?

Figyelt kérdés
Bocs, nem tudtam értelmesebben megfogalmazni. Szóval e-felvételit töltöttem ki, kinyomtattam a hitelesítő lapot és elküldtem postán, és ahogy írták, a dokumentumokat is lefénymásoltam, és ezzel együtt elküldtem, ugyan abban a borítékban. Az oldal azt írja, hogy a hitelesítés megtörtént, de a dokumentumok pontnál még mindig sárgák a betűk, és ott a kis felkiáltó jel. Pedig mindent elküldtem, a bizonyítványt, az érettségit, meg a többletpontok igazolását. Küldjem el mégegyszer? Vagy várjak még? Múlt héten küldtem el, asszem csütörtökön írtak, hogy a hitelesítés megtörtént.
2010. febr. 14. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Júlis 8-9ig lesz időd pótolni, ha addig nem "változott" át.

Sztem van nekik most feldolgozni való bőven...

2010. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áhh, néha csinál ilyet. Mjad ha megkapják, átváltódik. Ha minden megvan, akkor ne aggódj:)
2010. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem meg is van minden :) Mert ha a hitelesítő lap megérkezett, akkor a doksiknak is meg kellett, mert ugyan abban a borítékban vannak. Most az jutott eszembe, hogy talán még nem lettek feldolgozva. Mondjuk tényleg akkor sincs semmi, ha valami baj van, hiszen aki még nem érettségizett, az is csak nyáron tudja elküldeni, szóval még én is pótolhatom.
2010. febr. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!