Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételizők! Nektek is...

E-felvételizők! Nektek is megjelentik a felvitekben, a dokumentumok fül alatt, a feltöltött dokumentumoknál, a regisztrációs levél?

Figyelt kérdés
Tehát beléptek a felvitekbe és kattintotok a dokumentumok fülre és a ha feltöltöttetek már dokumentumokat, akkor ott van közte a regisztrációs levél (amit nekem nem lehet megnyitni)! Semmi státusza nincs, tehát h fel van-e dolgozva, vagy sem! Továbbá, ha megnézem a fénymásolt bizijeimet és néhány lapon van vonalkód, valamelyiken meg nincs, viszont a státuszuk FELDOLGOZVA van! Jelent ez valami rosszat? Nektek is így van?
2010. jún. 14. 21:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a befizetésről jött már nektek valami visszaigazolás, hogy megtörtént a befizetés?(sárga csekk esetében!)
2010. jún. 14. 21:55
 2/2 anonim válasza:
szia,nekem is ott a regi levél,de nekem az adobe azt irja ki h nem tudja megnyitni a formátumot,nincs státusza nekem se,a többit meg sem néztem öszintén szólva,a tavalyi bizimnek sincs státusza asszem,habár nem ma néztem,de van még vmi nem is tom mit raktam fel az meg fel van dolgozva,én átutaltam a pénzt ugyhogy a másikban nem tok segiteni
2010. jún. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!