Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 14/f fiu vagyok és felvételize...

14/f fiu vagyok és felvételizek. Mikor majd megkapom az eredményt még lehet variálni az iskolák között?

Figyelt kérdés
Beírtam egy sulit 1.nek de mégse akarok oda menni.Inkább abba mennék amit 2.nak megjelöltem.Ofőm azt mondta ha az 1.be felvesznek 2.at elutasítják...Nem lehet majd vmit változtatni?Egyébként az 1. egy építészi szakközép iskola a 2. pedig egy gimi.Elég jó hírű gimiböl lehetek még ugyan ugy építész?
2010. febr. 13. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Van egy vagy két nap mikor lehet változtatni, akkor majd gyorsan kell reagálnod. Az osztályfőnöködtől érdeklődj,hogy melyik ez a nap.

Amúgy lehetsz építész gimiből is, de akkor főiskolára vagy egyetemre kell majd járnod középiskola után.

2010. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Miért ha elvégzek egy szakközépiskolát (épitészeti) akkor nem is kell menni fősulira?
2010. febr. 13. 14:16
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne kéne, azért egy sima 4 éves gimiben messze nem adnak olyan szakképesítést, mint az egyetemen. Ígyis-úgyis oda kell menned, ha építész akarsz lenni.
2010. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

De akkor nem mind1 hogy most gimibe mek vagy szakközépbe?

Egyébként azért mennék gimibe mert nekem fontos lenne ez a 4 év jol aakrom magam érezni...

2010. febr. 13. 14:24
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gimibe menj, mert 4 év alatt simán meggondolhatod magad. Amúgy meg nehogy azt hidd, hogy buli az a 4 év...
2010. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt de azért az is kell...
2010. febr. 13. 14:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem, nagy buli :) tapasztalat:D és igen a gimibe menj, mert 1: meggondolhatod magad 2: nagyobb eséllyel vesznek fel egyetemre is. Már ha akkor is pontszámítós cucc lesz mint most. Mert egy jó gimiben rendesen megtanulsz mindent aztán kicsi séta az érettségi és lám lám sok sok pont.
2010. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hi! Szerintem is gimibe menj. Jobb az oktatás. Sokkal lazább lesz az érettségi, és simán felvesznek egyetemre, ha komolyan veszed. Viszont menet közben többet kell tanulnod, de legalább a végén nem kell hajráznod és lesz időd bulizni is. Amúgy a gimiben jobb a társaság. (általában)
2010. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hi! Szerintem is gimibe menj.<--- SZERINTEM IS! Jobb az oktatás.<---MIÉRT LENNE JOBB? Sokkal lazább lesz az érettségi<--- MIÉRT LAZÁBB?, és simán felvesznek egyetemre,<---Miért? ha komolyan veszed.<---KOMOLYAN VEZSEM! Viszont menet közben többet kell tanulnod,<---Miért kéne többet? de legalább a végén nem kell hajráznod és lesz időd bulizni is. Amúgy a gimiben jobb a társaság. (általában)


Szóval nemértem miért lenne könnyeb gimiben az érettségi ha menet közben nehezebb?

Könnyeben vesznek fel egyetemre:O? Gimibe csak érettségit kapok ahova pedig jelentkeztem oda technikum,szakma lessz kezembe,érettségi...Úgy tudom ezzzel könyebben felvesznek építész fősuliba.

Oktatás miben lenne jobb?Max ott mindent egyformán tanulunk a szakközépbe pedig inkább reálos tantárgyakat...


CSAK A TÁRSASÁG MIATT MENNÉK GIMIBE...

2010. febr. 14. 11:17
 10/26 A kérdező kommentje:

"Szóval nemértem miért lenne könnyeb gimiben az érettségi ha menet közben nehezebb?'

Ez logikus.De miböl veszed hogy menet közbe nehezebb a gimi?

2010. febr. 14. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!