Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek, hogy sikerült a 2015-ös...

Kinek, hogy sikerült a 2015-ös felvételi?

Figyelt kérdés
Nektek hogy ment ma a felvételi? Szerintetek nehéz volt az idei? Ki hány pontot szerzett kb.? :)

2015. jan. 17. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim válasza:
63%
Nyugi, mindenki elrontotta!
2015. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
Emberek örülök, hogy nem csak én voltam a nagyon béna. A magyart nagyon elhibáztam, pedig abban jobb vagyok elvileg. Én a fogalmazásomat az utolsó öt percben írtam össze, na nem csodálkoznék, ha max. 5 pontot kapnék rá, és az egyik feladatot meg sem csináltam. {meg a rókás is, nagyon wtf volt, jaj} A matek szerintem könnyebb volt mint az eddigiek, és nem érne meglepetés, ha arra több pontot kapnék, mint a túró magyarra.
2015. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim válasza:
Hat nekem a matekom kb. 15pont lett..ha nem keveseb..a magyar nagyon konnyu volt..beulok matekra es csak neztem h mi a franc ez..a mateknak sztem tobb idot kell szanni..mert 10feladatra keves a 45perc..
2015. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%
Na sziasztoook:) Akik 35-45 pont között írhatták azoknak gratulálok.:) Én IS nagyon elbénáztam, pedig 4,7 az átlagom; a magyarba a 4-es feladatot ki kellett hagynom, mert nem volt már rá időm, mindegy kb. össz. 15 pontot vesztettem a magyarba ami számomra sok és én is mérges vagyok.. Szóval a magyar 35 pont körül van.. A matek tragédia nekem kb. 5 feladatot oldottam meg ami 20-25 pontnak felel meg..Az utolsó számomra is nehéz volt, bár ez valószínű volt, mert a matek egyébként sem annyira az erősségem, de sokszor írtam ennél a felvételinél jobbat, szóval ez életem legrosszabb felvételije..50-60 pont körül van ami nekem nagyon rossz..DE NE szomorkodjatok, én tegnap összeomoltam, sírtam is emiatt, de így alakult, ehhez szerencse is kellett, ami sokaknak nem adódott meg, mint nekem..Emiatt ne aggódjunk ott a szóbeli, ahol akár az egészet elfeledtethetjük..Csak ne izguljunk a szóbelin..! Szurkolok mindenkinek, fogjuk fel úgy, hogy ez csak egy vizsga, a legelső, de ezen kívül lesz még 1000 ilyen vizsga az életben! Ha valaki írna nekem vagy valami beszélgetni, nyugodtan írjatok:) Szóval sorstársaim én is ilyen szerencsétlen voltam ne aggódjatok, de ez csak egy írásbeli, ha valahova meg nem vesznek fel, az azt jelenti, hogy ennek direkt nem így kellett alakulnia..Ne szomorkodjatok! A szóbelire koncentráljatok:) Sok sikert:)<3
2015. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim válasza:
78%
Sziasztok! :) Én a mostanitól írtam már rosszabb és jobb felvételit. Szerintem ez közepesen nehéz volt. Fura , mert nekem a matek és a magyar is kb. egyforma lesz szerintem, olyan 38-40 pont. Az biztos, hogy összesen nem lesz 70 pont alatt. A matekra rengeteget készültem, és kb ilyen eredményre számítottam. Az utolsó feladatot nem tudtam (nem is volt már sok időm rá).A magyarban olyan dolgokat is elrontottam, amiről nem is gondoltam volna, viszont a fogalmazásban szerintem sok jó dolgot lehetett írni. Valaki szeretne közületek debreceni gimnáziumba menni? (Kossuth, Fazekas) Sok sikert mindenkinek a továbbiakban! Egyébként az előzőnek igaza van, ha nem kerültél be abba az iskolába ahová szerettél volna azt valószínű, hogy azért irányították így odafentről, mert neked ez így jobb lesz!
2015. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:

Utolsó én beírtam negyediknek a Kossuthot :)

Amúgy szerintem annyira nem volt nehéz,nekünk már ki is javították.78 pont lett :D Szóval biztos nektek is több lesz,mint amennyit számoltatok :

2015. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim válasza:
Utolsó, neked több lett mint amennyit számoltál? :)
2015. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
A matekom 44, a magyarom 43 pontos lett :)
2015. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 Jv LoL válasza:
nekem ugy matek 33 magyar meg 40-42 körül... az rossznak számít szerintetek?
2015. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim válasza:
a győri Jedlikbe akarok menni, 66 pontom lett csak, mert elrontottam a matekot :'( De legalább a bizonyítványom kitűnő...
2015. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!