Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami baja van az osztályfőnö...

Valami baja van az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
13L vagyok és ötödikben egy új suliba mentem az egyik barátnőmmel. Az osztályfőnökünk akkor még vicces volt, vicceket mesélt. 6-ban egyre kevésbé, most idén meg már kibírhatatlan. Nincs olyan hét, amikor meg nem sértődik. Férfi, de amikor éppen ideges, mond valamit, hogy ,,Nem érdekeltek" és kivonul a teremből. Vagy legutóbb a fiúk nem írták a jegyeket az ellenőrzőbe szépen, és a 30 gyerekből úgy 10-ét széttépte. Aztán leült, és gonosz vicsorral a fején leaprózta, pici darabokra tépte. Nem túlzok. Mi a barátnőmmel elég csöndesek vagyunk, csak akkor beszélünk, ha muszáj, és akkor is csöndben. Egyik nap odajött, és megkérdezi: Mondták már neked, hogy beteg vagy? Én nem tudtam mit mondjak, azt mondja: Itt az ideje, hogy megtudd. Elég izé volt. Kibírhatatlan! Van valakinek még ilyen szemét tanára? Mit csináljak?
2010. jan. 29. 15:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Utolsó hozzászóló voltam, még annyit, hogy ne csak 1-2 ember merjen szólni, hanem MINDENKI. Ilyen mentalitást nem vagytok kötelesek eltűrni.
2010. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20:07 igazat adok, és ne féljetek szólni!
2010. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, de ha tesztek valamit az biztos h őt rögtön kirúgják.
2010. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!