Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a baja van az osztályfőnökö...

Mi a baja van az osztályfőnökömnek velem?

Figyelt kérdés

Harmadikos gimnazista vagyok és fizikából nagyon rosszul állok, pontosabban bukásra..néhány napja több társammal is ott kellett maradnom az órák után, hogy "kapjunk még egy utolsó esélyt, illetve volt aki a jobb jegyért felelt" Nagyon sokat készültem erre a javitásra, de annál a kb négy embernél előtte azokat a kérdéseket, amikre készültem, ..Én maradtam utoljára vele a teremben és miután mindenki elhúzott szemetebbnél szemetebb kérdéseket kezdett nekem feltenni fizikából, mire egyikre sem tudtam a helyes választ, elmondta, hogy meg fog buktatni..de néhány nappal később még ad egy esélyt..

Lehet, hogy azért haragszik rám, mert nem mentem el az előző osztálykirándulásra?(imádja egyben tartani a csapatot)Lehet, hogy tetszem neki..és mivel másképp nem tudja kifejezni, ő 33 ezért cseszeget?


2010. ápr. 27. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felajánlaná, hogy csinálj egy kis szorgalmit a kettesért;)
2010. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem mentél el az osztálykirándulására, ezzel kifejezted kritikádat vele szemben úgymond, semmibe vetted a "munkáját", az eszméit:s, ezért most ő is ezt teszi veled.
2010. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
Ne hallgass 128 kb/s bitrátájú zenét, nem jó az.
2010. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
nem tetszel neki, hanem egy Q, aki csinálja a p*csáját.
2010. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak egyszerűen meg kéne tanulni a fizikát, és nem mögöttes szándékokat meg rosszindulatot keresni a tanár viselkedésében. Hmm? Szerintem az, hogy külön rátok szánta az idejét, amiből neki is kevés van, és vette a fáradságot, hogy az órák után külön foglalkozzon veletek, szerintem a jó szándékát mutatja.
2010. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A tanárok márcsak ilyenek. Az összes. A fizika meg... pff
2010. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!