Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami baja van az osztályfőnö...

Valami baja van az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
13L vagyok és ötödikben egy új suliba mentem az egyik barátnőmmel. Az osztályfőnökünk akkor még vicces volt, vicceket mesélt. 6-ban egyre kevésbé, most idén meg már kibírhatatlan. Nincs olyan hét, amikor meg nem sértődik. Férfi, de amikor éppen ideges, mond valamit, hogy ,,Nem érdekeltek" és kivonul a teremből. Vagy legutóbb a fiúk nem írták a jegyeket az ellenőrzőbe szépen, és a 30 gyerekből úgy 10-ét széttépte. Aztán leült, és gonosz vicsorral a fején leaprózta, pici darabokra tépte. Nem túlzok. Mi a barátnőmmel elég csöndesek vagyunk, csak akkor beszélünk, ha muszáj, és akkor is csöndben. Egyik nap odajött, és megkérdezi: Mondták már neked, hogy beteg vagy? Én nem tudtam mit mondjak, azt mondja: Itt az ideje, hogy megtudd. Elég izé volt. Kibírhatatlan! Van valakinek még ilyen szemét tanára? Mit csináljak?
2010. jan. 29. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
úristen ez nem szemétség,ez elmebeteg! idegbajos és agresszív...
2010. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én matektanárom, ha kihív a táblához és nem értek valamit, magából kikelve üvöltözik.
2010. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja tényleg azt elfelejtettem leírni, hogyha valami számolást elrontunk, fejbe vág. (nem erősen, de akkor is)
2010. jan. 29. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valahol ha belegondolsz a tanári állás nem egy elmekímélő dolog :)

Nekem volt olyan tanárom, aki egy pecsétgyűrűvel verte az emberek fejét, a másik pedig a baromi nagy kulcscsomóját vagdosta az emberekhez :)


Lehet filmszakadás volt nála :)

2010. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg. Tessék szólni a szülőknek, ők pedig majd panaszt tesznek az igazgatóságon. Egy ilyen ember nem alkalmas tanárnak.
2010. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De a szüleim is tanárok. És ők egyáltalán nem ilyenek. A fejbevágás, meg hogy összetépjék a cuccaimat, meg sem fordulna a fejükbe. És a szülők előtt a tanár kedves, meg vicces, de előttünk...
2010. jan. 29. 16:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a legizébb. hogy neki is van felesége meg egy lánya. Hogy hogy bírják ki, azt nem tudom.
2010. jan. 29. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel diktafonra, hogy miket mond és mutasd meg a szüleidnek.
2010. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16.10-hez csatlakozom. Ez az ember veszélyes, beteg, feltétlenül szóljatok a szüleiteknek, mindenki az osztályból, és a szülők intézkedjenek. Nem szemét, beteg. Megbolondult, pályájára alkalmatlanná vált. Mindenképpen intézkedni kell, sok konkrétumot gyűjtsetek össze, (pl az összetépett ellenőrzők darabkáit) vegyétek komolyan az ügyet.
2010. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez nem tanár, ez hülye. Az oké, hogy a tanári pálya nehéz és idegfeszítő, de aki tanárnak tanult, annak ezzel tisztában kellene lennie...ez megzizzent. Egy rosszul megoldott matek példa miatt nem vághat fejbe, inkább SEGÍTENIE KELLENE. Hiszen azért lett tanár (?). Kérjetek segítséget az iskola igazgatójától vagy annak helyettesétől, hogy megoldódjon ez a hülye helyzet.

24/L

2010. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!