Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek még akkor felveszn...

Szerintetek még akkor felvesznek, ha a matek rosszul sikerült? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
A felvételinél nagyon megvoltam könnyebbülve,mikor a magyart megírtam,volt is rá elég időm,szerintem túlhaladtam az 50%-ot.A matek viszont nagyon rosszul sikerült,szerintem nem lesz meg a 30%..:(:( a jegyeim viszont jók lettek,3,9-es az átlagom.Szerintetek így még felvesznek,vagy egyáltalán nem foglalkoznak velem a Szent-Györgyiben??:S a Hunyadiba nem kell felvételi,ott a jegyek alapján megy minden-HÁLA ISTENNEK,de én jobban szerettem volna bejutni a győri Szent-Györgyi szakközépbe,mert ott szép minden...most akkor nem fognak felvenni,ugye?mindenki panaszkodott,hogy milyen rosszul ment a matek..és mindenki mondta h a matek nagyon nehéz volt..akkor így mi lesz,ha csak nagyon kevesen érik el a 30%-ot,vagy a 35-öt??Nem lesz meg az osztálylátszám,vagy a legrosszabb legjobbak között kiválogatják a legjobb 30-at???szar volt a matek felvételi..de a suli nagyon tetszett..és most ezért is vagyok szomorú..veletek történt már ilyesmi??
2010. jan. 23. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szia, énis megírtam ma a magyart és a matekot is , a matek az mindenkinek nagyon rosszul sikerült , a mi iskolánkban a stréberek is sírtak hogy kb 15 pontjuk lesz összesen ... szóval az egész országban mindenki elbaszta a matekot :D van esélyed :-)
2010. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt a matek sztem mindenki elb*szta ugyh nyugi XD
2010. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is rohadt nehéz volt a matek! nagyon sok mindent elcsesztem :(
2010. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát a matek nekem 36 pont azt hittem szarabb
2010. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
háát tényleg nem volt a legkönnyebb a matek és haragszok magamra, de fel a fejjel nem csak neked lehet rossz, meg a szakképzőkben a felvételi teljesítmény lejjebb van mint a gimikben szóval van esélyed...
2010. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát még azért van egy NAGYON KEVÉS remény..csak azt nem tudtam h mit jelent az h

A 2010/2011. tanévre szakközépiskolai osztályba nem vehető fel olyan tanuló, aki a központi írásbeli felvételi feladatok átlagában (magyar – szövegértés ill. matematika) 30%-nál gyengébb eredményt ért el.

2010. jan. 23. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt hol írták?
2010. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A győri önkormányzat így állapodott meg a középiskolákkal.:P
2010. jan. 27. 20:46
 9/9 A kérdező kommentje:
mármint a győri önkormányzat így állapodott meg GYŐRI középiskolákkal:P vagyis a többségükkel xD
2010. jan. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!