Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mostmár elkönyvelhetem magamna...

Mostmár elkönyvelhetem magamnak, hogy biztos felvesznek? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
Egészségügyi-szociális tagozatra,egy szakközépiskolába jelentkeztem,az összpontszámom 71,5 pont lett,ezzel a 13. helyezést értem el,és 30 ember vesznek fel.Na most a bizonytalanságom oka az,hogy ebből sokan kiesnek,talán néhányan jönnek is hozzá,és most akkor nem tudom végülis,hogy a 13.-nak,azaz nekem,így mennyi esélyem van körülbelül?Ma hozták nyílvánosságra az ideiglenes felv. jegyzéket.
2010. márc. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti felvesznek, ne aggódj:)
2010. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kiesést úgy kell érteni, hogy az előtted lévők a listán, akik jobbak lettek ha máshova mennek kiesnek a listáról, akkor te előrébb ugrasz a listában és a várólistán lévők jönnek. szóval pl 6. helyen lévő ember máshova megy, egyel mindenki előrébb csúszik és te a 12. leszel. és így tovább.. ha többen mennek máshova akkor még előrébb kerülsz, szóval ettől neked már csak jobb helyed lesz..
2010. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööm a válaszokat..az a tegnapi nap nyugtatóan hatott az idegeimre(L) és ti is!!!KÖSZÖNÖÖÖM!
2010. márc. 10. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!