Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint jogi...

Velemenyetek szerint jogi karon a lanyok vagy fiuk vannak tobben?

Figyelt kérdés
koszonom a valaszokat:)
2010. jan. 5. 18:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Én jogi karra járok... és szinte meglepő ha a sok lány között felbukkan egy fiú is:) Szóval egyértelműen mi vagyunk többen! 21/L
2010. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is jogi karos vagyok, és igencsak a lányok vannak többen, bár azt mondják, h a mi évfolyamunkban meglepően sok a fiú.. kb 1/3 :D L/20
2010. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt soha nem értettem,hogy minden lány jogász akar lenni???Vagy csak,hogy elmondhassa,hogy van egy ilyen diplomája,de az életben nem fog dolgozni benne...!Lásd pl.:Lilu...egy szánalom!!!
2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nalunk ugy nez ki,hogy a parom lesz jogasz:) legalabbis bizunk benne:)

17/L

2010. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off: 3. hozzászólónak: Mi is volt az eredeti kérdés? A jogászok legalább értelmezni tudják, amit olvasnak, egyesek még azt sem, ahogy a mellékelt ábra mutatja.
2010. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18:34 Tudom,hogy nem a kérdésre válaszoltam..,de ezt a véleményt nem tudtam magamban tartani és végre kiirhattam!!!:P:D
2010. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a csajok vannak többségben :D Jogi-asszisztens vagyok. 30lány 3fiú :D 21/L.
2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!