Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség? Emelt történelem...

R. Bettina kérdése:

Segítség? Emelt történelem szóbeli.

Figyelt kérdés
2 tételem nincs meg. 1. Az ENSZ és az Európai Unió intézményrendszere, működése, 2.Habsburg-magyar küzdelmek és együttélés 1526–1711 között. Sajnos már jó ideje nem vagyok gimnazista,s ha valaki egy tanár által ellenőrzött verziót elküldene nekem, azért nagyon hálás lennék! :)

2014. márc. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is emeltezek idén, én a Corvina kiadó ELTE FEB bizottságának a könyvét vettem meg, abban az összes idei tétel meg van rendesen kidolgozva, a tanárnőm is azt ajánlja. Nem drága, 1490, ha jól emlékszem, az nagyon hasznos még írásbelire is akár :).
2014. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, a Műszaki Kiadó könyvében is megvan kidolgozva az összes idei témakör, innen letölthető a példatétel:

[link]


A Habsburg-magyar tételhez Pálffy Géza cikkeit érdemes megnézni, pl. ezt: [link]

2014. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok ! Köszönöm a válaszokat.:)
2014. márc. 7. 22:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! A neten kerestem ezt a könyvet, de nem hozott ki semmit?!
2014. márc. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!