Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy középszintű töri érettségi...

Egy középszintű töri érettségi szóbeli részéhez milyen hosszú tételt kel írni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
En anno kezzel irtam oket, atlag 3 oldalt, de nem rizsat, ez a 3 oldal mar a tenyleg fontos dolgokat tartalmazta. Boven eleg volt, csak ket pontot vontak le szobelin, mert gyorsan beszeltem.
2014. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, én idén érettségizek.. de 3 oldal az nagyon sok, főleg, hogy negyed órád van elmondani...ha 20 tétel van és megszorzod hárommal, az 60oldal..kitud annyit megtanulni?

Nekünk tanár lediktálta őket, és átlagba olyan 1-másfél oldalasak. Ezt ha szép nyugodtan elmondod pont benne vagy a negyed órába..na meg van vmi másik feladat is!

2014. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
neten van pár ilyen
2014. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*többnyire jók is, én egyszer belefutottam egy teljesen rosszbaXd
2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Eh, 1-masfel oldal az szinte semmi, de oke. En egy eleg kemeny gimibe jartam, lediktalni egyebkent is tilos, mivel diak tetelcimet nem is tudhat. Eleve mire felvazolod, mirol fogsz beszelni, elmondod a bevezetot, az fel oldal..a masik fel oldalba meg semmi nem fer bele. De hajra..:D:D
2014. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Mellesleg 60 oldalt megtanulni gyerekjatek, HA erted az osszefuggeseket es tisztaban vagy alapfogalmakkal. Nem magolni kell, erteni, mirol beszelsz.
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!