Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek szóbelin huzatnak...

Matek szóbelin huzatnak póttételt?

Figyelt kérdés
Írásbeli érettségi előtt eltörtem a karom,ezért szóbelin mindenből 2 tételt kellett húznom kivéve matekból mert abból csak egyet. nem vagyok benne teljesen biztos, hogy az sikerült.póttételt nem huzattak velem de van matek szóbeliből is póttétel?ha annyira rosszul sikerült volna kihúzatta volna velem?

2013. nov. 25. 18:48
 1/4 anonim válasza:
100%
elvileg igen:)
2013. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Van póttétel. Ha a teljesítményed nem éri el a 12%-ot, akkor kihúzatják. Ha eléri a 25%-ot, akkor átmentél. Ha a kettő között van, akkor nem húzathatnak póttételt, és megbuktál.

Azért nem húzattak két tételt, mert gyárilag ebből nincs szóbeli, csak az írásbeli helyett kellett szóbelizni.

2013. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor lehet megbuktam?
2013. nov. 26. 16:33
 4/4 A kérdező kommentje:
ÁTMENTEM!
2013. dec. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!