Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap a suliban kötelező...

Holnap a suliban kötelező úszás lesz, és rajtam kívül mindenki jól tud úszni az osztályomban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, egyszerűen irtózom a víztől, és nem is szeretnék megtanulni, de kötelezővé tették. Mit csináljak?

2014. márc. 6. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikos vagy? Meg mondod nem tudsz úszni,szerintem békén hagynak.:)
2014. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hetedikes vagyok, és nem hagynak békén szerintem azért annyira könnyen. Plusz a szüleim sem engednék meg.
2014. márc. 6. 17:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem engednék meg a szüleim hogy kihagyjam. Egyébként oktatás lesz, de a tanterv szerint kötelező. És ha valaki víziszonyos? Azt ugyanúgy lesz*rják mint az agorafóbiásokat?
2014. márc. 6. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha víziszonyos vagy,azt figyelembe veszik.
2014. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem hiszik el.
2014. márc. 6. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Pedig nem kell félned, még hullámok sincsenek
2014. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1-4-ig kötelező volt úsznom, ezzel még nem is lett volna semmi baj, de a tanár egy förtelem, undorító ember volt. Én is féltem a víztől, nem mertem beleugrani, erre ő megszégyenített, kicsúfolt, megalázott, minden egyes órán. Ezt elmondtam anyának, ő bejött, helyre rakta az úriembert (megjegyzem rá egy hétre érdekes módon már nem dolgozott ott...:DD), majd elment a háziorvoshoz, gondolom elmondta ezt neki is, és ő írt nekem egy súlyos fülgyulladás miatt felmentést a továbbiakban. Ezt szerintem, ha gondolod te is megpróbálhatod :).
2014. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyám megmondta, hogy kuss, nem fog írni igazolást, nem fog engem kihúzni minden kis szar alól.
2014. márc. 13. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni a víztől :) Én is félek pl. a Balatonban, nyílt vízen, de egy uszodában nem is mély a medence, még a legmélyebb részén se hiszem, hogy nagyon elmerülnél ha állnál benne.. ne félj tőle :) bocsi, de én se adnék igazolást :)
2014. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!