Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megvan egy tárgyból az...

Ha megvan egy tárgyból az aláírásom (egyetem), de a vizsga nem sikerül és nem épül erre a tárgyra semmi más, akkor mikor vehetem fel vizsgatárgyként?

Figyelt kérdés

szóval mint már írtam erre a tárgyra nem épül másik, nem alapozó tárgy. akkor én most februárban fel is vehetem vizsgatárgynak és júniusban vizsgázhatok is belőle? vagy pedig csak szeptemberben vehetem fel?


Miskolci Egyetem ÁJK-ról van szó.


és így hogy megvan az aláírás későbbiekben nem kell ugye bejárnom előadásra?


2014. jan. 15. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
TVSZ-t kellene megnézni, mindenhol máshogy van. Nálunk pl. 3x lehet egy tárgyat felvenni,ha az aláírás megvan, akkor vizsgakurzusként, tehát órára nem kell járni, csak vizsgázni belőle. Ha meghirdetik, akkor következő félévben is fel tudod venni, ha nem, akkor majd szeptemberben.
2014. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk csak szeptemberben veszem fel, akkor ez nekem nem jelent csúszást a féléveknél ugye ? mert nem alapozó.
2014. jan. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!