Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindegy hogy milyen iskolát...

Mindegy hogy milyen iskolát végzek hogy ha pilóta szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Diploma kell hozzá vagy elég az érettségi is? Milyen iskolai végzettség kellene vagy ez tökmindegy? A többi dologgal tisztában vagyok (árak, szakszolgálati engedélyek stb.) csak ezzel a részére nem sikerült rátalálnom.

2014. jan. 2. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Polgári repülésre gondolok.
2014. jan. 2. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem erre vagyok kíváncsi, hanem a tanulmányi végzettségre.

A repülős iskolánál csak a szakszolgálati engedélyeket tudod megcsinálni, ami olyan mintha kamionra tennéd le a jogosítványod. Persze ez is egy végzettség, mert pilóta leszel úgy mint a kamionnál sofőr leszel. De hogy ezt meg is tudjad csinálni / el is tudjad végezni kell egy tanulmányi / iskolai végzettség (8 általános, érettségi, diploma stb). Én erre lennék kíváncsi, mert 8 általánossal nem hiszem hogy valakiből pilóta lesz.

2014. jan. 2. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


15 évesen kezdheted.

2014. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Látom az olvasás és az értelmezés nem az erősségetek.
2014. jan. 4. 00:46
 6/6 anonim válasza:
Érettségi elég
2014. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!