Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. -esek! Leírnátok az órarend...

9. -esek! Leírnátok az órarendeteket (akár a tavalyit, azelőttit, de teljesen mindegy! )?

Figyelt kérdés
Egy 9.-es osztályról írok blogot és oda kéne! Köszönöm a segítséget!:)
2013. júl. 7. 19:37
 1/2 anonim válasza:

hétfő: istentisztelet, osztályfőnöki, matek, fizika, infó, angol, töri, néptánc

kedd: német, matek, kémia, sport, földrajz, angol,irodalom

szerda: katolikus hittan, német, irodalom, sport, angol, matek, fizika, fizika szakkör, fizika szakkör, fizika szakkör

csütörtök: német, nyelvtan, sport, matek, kémia, ének, földrajz

péntek: katolikus hittan, sport, töri, irodalom, rajz, matek, matek szakkör, matek szakkör


Speciális a helyzetem, mert:

1. református iskolába járok

2. katolikus hittanra járok, ezt külön kell választani, ha nem református hittanra akarsz járni

3. járok matek szakkörre és fizika szakkörre, amik nem tagjai az órarendnek elméletben, gyakorlatilag azonban kötelező járnom rájuk a szüleim és a tanáraim miatt, de én magam is szeretem. 1 alkalom kihagyása is nagyon húzós, komoly egyeztetést igényel az adott tanárral. Ezért írtam be, mint az órarend részét.

4.a német valójában nyelvi sáv, járhatnék franciára, olaszra vagy latinra is.


Egyébként 7:45-kor kezdődik a tanítás, minden tanóra :45-kor kezdődik és :30-kor fejeződik be, mert 45 percesek az órák és 15 percesek a szünetek.

2013. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged!:)
2013. júl. 8. 23:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!