Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Wizz air-nál szeretnék majd...

A Wizz air-nál szeretnék majd pilóta lenni! Érdekelne, hogy pl. : milyen egy hetük (merre, menyit, mennyi pihenővel repülnek), mennyi a fizetésük?

Figyelt kérdés
Még érdekelne ,hogy mennyire nehéz a felvételi .
2013. nov. 10. 15:45
 1/7 anonim válasza:

Húúúha én kb. 10 év iskolázást hallottam, nem lehetnek komoly betegségeid. Ezt a Discovery-n mondták.

Mennyit keresnek... Erre is hallottam valamit, de nem írom le, mert lehet hülyeségét mondok. A lényeg hogy marhasokat. :D

Gondolj bele, nagyon veszélyes meló. Meg kockázatos is...

Én stewardess akarok lenni a wizzair-nél szal majd talizunk. :D

2013. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes ? Mért lenne az ? Inkább megterhelő, maximális az elvárás minden nap és nagy a nyomás.
2013. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2# :DDD igen, veszélyes. Basszus...
2013. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15:56 Remélem hogy találkozunk .


Amúgy szerintem ma már nem olyan veszélyes , van veszélyesebb munka is !

2013. nov. 10. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmondanád miért veszélyes és kockázatos a repülés?

Gondolom arra célzol, hogy amíg kijutsz a reptérre nap mint nap addig közlekedési baleset történhet. De ez bárkivel előfordulhat amikor megy dolgozni bárhova is!! Ilyen alapon maradj otthon mindig.

2013. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki igazán pilóta akar lenni, az magáért a repülés öröméért akarja csinálni, nem a fizetésért, meg a szabadnapok számáért.


Gondolom még nincs semmilyen engedélyed, még egy PPL-ed sem. Mire odajutsz, hogy egyáltalán szóba álljanak veled (1. osztályú orvosi, kereskedelmi szakszó, 250 repült óra, többpilótás képesítés - ezek a minimumkövetelmények), akkor már lehet, hogy teljesen más lesz a munkanap-szabadnap beosztás, sokkal többet vagy sokkal kevesebbet keresnek... akkor meg nem tökmindegy?


Te is egy olyan vagy, aki nem a repülésért akarja csinálni, hanem mert "milyen menő vagyok az egyenruhában, meg a Ray Ban napszemüvegben".

2013. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pont a repülés élménye miatt akarok az lenni!

Januárba kezdem a vitorlázóra az elméleti oktatást.

Csak megakartam ismerni ezt a munkát jobban azért kérdeztem.

2013. nov. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!