Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi ideig birnátok ebbe...

Ti mennyi ideig birnátok ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés

szeretném le irni milyen iskolába jártam,kiváncsi vagyok ti mennyi ideig járnátok ide meg hogy mi a véleményetek erről.normális dolog vagy sem


elsőbe kb 12 verekedés volt

volt olyan hogy tanárnőnek mutogatták a farkukat elővették a gyatyából,a feneküket mutogaták lehuzták a gatyájukat,egymásról lehuzgálták a gatyát,szünetekbe rendszeresen füveztek,tanárt nőt férfit egyaránt ku...tak

valakineka szendvicsébe köptek vizes zsebkendővel dobáltak valakit valakihez széket dobtak,valakinek hajába gyújtottak,volt akikt leköptek nyállal arcon kabáton stb...

kirohantak a táblához hogy megoldják a feladatott és ott kint elővettéka farkukat és erőből vakarta a szőrt lehúzott gatyával a naplóra ült,

egész orán dobálóztak,megállás nálkül ,egy óra alatt 100 galacsint dobhatak sac per kb eza minimum vizes zsepi volt,volt hogy bent ittak alkoholt,volt hogy osztályterembe cigiztek,wc ajtót kirúgták ablakot betörték,belülről is ütöttéka falatt,

ilyenek voltak ,többet nem akkarok most irni mit gondoltok erről milyen hely lehetett ez medig birtátok volna itt én 6 évet lehuztam



2013. dec. 27. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem egy büszkeség, ilyen körülmények között nem lehet tanulni, a jövődet kockáztatod...

Egy hét után vagy rákényszeríteném az iskola vezetőségét, hogy lépjen és ha nem teszi médiához fordulnék (ettől félnek nagyon).

Mondjuk ezt felnőttként írom, gyerekként nem tudom mit tettem volna.

2013. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már végeztem itt ,csak nem tudom máshol is ilyen állapotok uralkodnak vagy csak az én volt iskolámba?
2013. dec. 28. 00:24
 3/8 A kérdező kommentje:
az igazán durva sztorikat le se irtam
2013. dec. 28. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első hét után iskolát váltottam volna bármi áron. A primitívséget és a bunkóságoz abszolút nem tolerálom.
2013. dec. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki ilyen helyre megy, anak tudnia kell mit vallal be. Az ilyen helyeken olyanok vannak, akik nem jeleskednek tulzottan a tanulasban, konkretan az a szakmunkas legalja szint. Ha te oda jelentkeztel, meg oda vettek fel, akkor meg is erdemled.
2013. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem szakmunkás voltam
2013. dec. 28. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
fogadjunk hogy cigányok
2013. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 perc
2014. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!