Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolában ugyanazt az...

Középiskolában ugyanazt az idegennyelvet tanulom, mint általános iskolába?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van értelme. Plusz lesz egy 2. nyelved, amit már vagy tanultál előtte vagy nem.
2013. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem tanulhatnák németet, az angolal nem nagyon vagyok kibekülve
2013. dec. 23. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Nálunk például annó csak az angol ment első nyelvként, így aki általánosban németes volt, az maximum második nyelvként tanulhatta, de akkor is teljesen kezdő szintről. Amúgy véleményem szerintem sem általánosban, sem középiskolában nem lehet rendesen megtanulni egy nyelvet, egyrészt mert kevés az óraszám, másrészt mert kb a nyelvtani szabályok bemagolásából áll az egész tananyag.
2013. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyértelmű !

Én általánosban angolt, majd középiskolában németet tanultam ráadásul 1. évben emelt szinten és utána jött megint az angol 2. nyelvnek. Nem csinálnám fordítva soha, nekem így volt a jó !

2013. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!