Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom felvenni egyeteme...

Hogyan tudom felvenni egyetemen az órákat?

Figyelt kérdés
mármint arra gondolok hogy 1félévbe már a többi félévből is hozzávenni egy-két órát. igazából amit ezzel el szeretnék érni az az hogy hamarabb befejezhessem az egyetemet mint 7 félév. Ez lehetséges ? vagy teljesen lehetetlen?

2013. dec. 17. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kötelező képzési idő, az alá nem mehetsz.
2013. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felveszed azt csá.


Egyetlen korlátozás, hogy az előfeltéleknek meg kell felelni. Ebből keletkezik egy elvi minimum.


Van, hogy az elvi minimum 2 vagy 1 év se, van hogy nem is rövidebb az ajánlottnál, de azért a legtöbb helyen egy-két félév lefaragható belőle (ha bírod a tempót).

2013. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és még bezavarhat olyan is, hogy azért a legtöbb helyen van kötelező jelenlét legalább az órák egy részén, na most ha neked akkor épp 5 órád lesz, akkor ez nyilván nehezen kivitelezhető.


De te jársz az egyetemedre, te tudod milyen krediteket kell teljesítened és hogy azok milyen kötelezettséggel járnák. Nekem kell számolgatni.

2013. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plusz még az, hogy kitúrnak a felsőbb évesek, akik számára mondjuk egy 4. féléves tantárgy van meghirdetve, és valóban 4. félévüket kezdik.
2013. dec. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Aztán vannak szakok, ahol 7 féléves ráépülős tárgyak vannak, amiből nem bírsz előre felvenni, mert nincs meg az előzménye. Így nem tudsz előbb végezni.
2013. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!