Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egyetemen...

Az normális, hogy egyetemen (Bölcsész kar) 1. félévben 13 tantárgyat lehet (ajánlanak) felvenni?

Figyelt kérdés
Beszéltem olyannal akinek sokkal kevesebbet kellett, azért kérdezem.
2012. szept. 5. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezekbe még nincsenek benne a szabadon választható tantárgyak. Az is furcsa,hogy a 13 tantárgy összesen csak 30 kredit.
2012. szept. 5. 13:41
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Üdv a bölcsész karon
2012. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Félévente 30 kreditet szokás csinálni, minden szak mintatanterve így épül fel, úgyhogy teljesen rendben van.


Igazából, most ez sokat nem mond, hogy 13 darab tárgy. Például mérnöki karon van olyan, hogy egy tárgy előadása és gyakorlata külön tárgyként van meghirdetve, de az is lehet, hogy közös néven fut az előadás és gyakorlat, és akkor máris csak 1 tárgynak számít. Szóval a tárgyak darabszáma lényegtelen.

2012. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az lényeg, hogy hány db, hanem, hogy hány kredit és hány óra, pl. nekem nem bölcsész karon volt tárgyam heti 7 órával, 6 kreditért.
2012. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát sajnos csak 6 tantárgy tudtam felvenni, mert a többi betelt. Most mehetek a To-ra,hogy növeljék a létszámkeretet.
2012. szept. 6. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!