Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy infon megcseréltem 2 db billenyút egy darabig jó volt aztán meg rá két hétre az eggyik szemét osztálytársam bemártott egy tanárnak és most szaktanárit akar adni és adni is fog hogyha nem bizonyitom be hogy nem én voltam létszi sosbe köszi

2013. dec. 16. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán nem kéne elbaszarintani az iskola gépeit, és nem lennél pácban. Tudom, hogy jó hecc, meg nem érte maradandó "károsodás" a gépet, de akkor sem kéne. Egyébként meg miért nem tagadod le? Hogyan bizonyítja a kedves osztálytársad, hogy tényleg te voltál? Mondhatod azt is, hogy ő volt és csak be akar mártani, hogy kiszúrjon veled.

De a legegyszerűbb lenne visszacserélni a billentyűket, és megkérdezni, hol is van a hiba?

2013. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!