Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esetleg valaki valami ötlet?

Esetleg valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, és ha jól érzékelem, nem én vagyok az egyetlen, aki nem tudja, hogy hova adja be a jelentkezését, vagy ha tudja is, elérhetetlen számára a magas ponthatár miatt.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mik azok a szakmák/munkák és szakok ahova érdemes jelentkezni?

Tudom, hogy ez attól függ, hogy mi az, amit szeretek és mi az, amit nem, mi érdekel és mi nem... stb.

Az biztos, hogy a mérnöki területek és az orvosi pálya kizárva.

Viszont a nyelvek (többnyire az angol) érdekel (de nem angol tanárként).

Esetleg van, aki ilyen cipőben van, mint én?

Kérlek, segítsetek.

Köszönöm :)

18L



2013. nov. 27. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben pályázz meg valami bölcsész szakot, bár azokkal túl sok elhelyezkedési lehetőséged nem lesz a jövőben. Van anglisztika szak is, ha szereted az angolt.
2013. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!