Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felsőfokú nyelvvizsgára kb...

A felsőfokú nyelvvizsgára kb hány évesek szoktak elmenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 17 és most lett meg neki. De pl keresztanyámnak 45 évesen volt meg. Ez változó.
2009. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kortól függ 3 éve tanulok angolt jövőre felsőfokúzok ha minden jól megy
2009. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a végzős osztálytársaim próbálkoztak vele mostanában, de ez inkább attól függ, hogy mennyire jó a nyelvérzéked, mennyire jó tanár tanított, szorgalmas vagy-e. Ha ezek megvannak, hamarabb is le lehet tenni, meg persze jóval később is. Középfokún én pl. együtt vtam az egyik régi tanárommal, aki közel 40.
2009. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha eléggé tudod a nyelvet és készülni is hajlandó vagy, akkor szinte bármikor. :) Én 16 évesen csináltam meg és nem volt olyan vészes, mint amilyennek mondják, sőt...
2009. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

gimibe már le lehet tenni:-)

én is le teszem...

2009. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem életkorfüggő :-) középiskolában az tud felsőfokúzni ált aki kéttannyelvűbe jár, fősulin a követelmény középfokú szakmai C ami felsőfokú általános nyelvvizsgának felel meg. Ki mikor jut el odáig.
2009. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem miért írja azt vki h ő majd 3-4 angoltanulás után leteszi a felsőfokot! Emelt szintű érettségi nagyon nem egyenlő a felsőfokú tudással,ha tudnátok mit tanul vki szakmai nyelvvizsgához v angol szakon látnátok a különbséget!!!!!
2009. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Helyesbítés:3-4 év


Még sokszor azoknak sem lesz igazi felsőfok nyelvtudásuk akik erasmussal főiskolás v egyetemi éveik alatt kinn töltenek 1-2 félévet !

2009. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!