Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia érettség...

Emelt szintű biológia érettségi, mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
Emelt szintű biológia érettségit szeretnék tenni jövőre,a többi érettségi tárgy mellett.de én csak harmadiktól kezdtem el tanulni a biológiát.Mennyi esélyem van 70% fölötti eredményre? tudom hogy ez leginkább csak tőlem függ,hogy mennyit tanulok..de többen mondták hogy szinte lehetetlen,hogy ennyi idő alatt feltudjak készülni rá..
2013. nov. 23. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen.


Ha nagyon megakarod +70%-ra csinálni akkor úgyis megtalálod a módját annak, hogy megcsináld vagy legalábbis mindent megteszel érte.

2013. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de ott van a többi tantárgy és azokat is jólenne 70%fölöttire megcsinálni..és nemtudom,hogy képes leszek-e még a bioszt is megcsinálni..
2013. nov. 23. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
A biosz nem könnyű, de nem is lehetetlen. Ha érdekel és nem csak kényszerből csinálod, akkor jobbak az esélyeid. Nálunk se volt fene nagy biológia oktatás, ráadásul faktra sem mentem, itthon mindent beleadtam és a próbák mindig 70-75 fölött vannak. Egy jó szóbelivel még jobban fel lehet húzni(persze csak akkor ha az jól megy). Sok sikert!
2013. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!