Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi által szervezett...

Munkaügyi által szervezett tanfolyam költségeit kellett már valakinek visszatéríteni?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki elment a munkaügyi hivatal által szervezett képzésre és sikertelen vizsga után visszaköveteltél rajta a tanfolyam költségeit?


Mi hasonló helyzetben vagyunk. Volt egy tanfolyam ahol a képzés katasztrofális volt. Ezt jeleztük is még a tanfolyam kb harmadánál. Nem tettek semmit mondván, hogy a tanárnak van diplomája. De azt amit művelt csak nagyon nagy jóindulattal lehetett oktatásnak nevezni.


Az eredményekben ez tükröződik is, a résztvevők majdnem felének nem sikerült a vizsga. Akiknek sikerült, azok már korábban tanulták ezt.


Van olyan is a csoportban aki a tanfolyam alatt munkaszerződést kötött és elment dolgozni. Ezt be is jelentette, viszont rajta is követelik, hogy vizsgázzon le. A levelet csak a vizsgák után kapta meg, viszont vizsgázni már nem ment el mivel hétköznap volt a vizsga és ő akkor dolgozni volt. Meg nem is kapott addigra értesítést arról, hogy neki kötelessége lenne elmenni vizsgázni.



2013. okt. 30. 06:26
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Okoska szerinted egyébként miért van külön felnőttképzés?

Miért nem csak azt mondják, hogy ott a könyv tanuld meg!?

Ja, mert abból legalább 4x annyi idő. Ráadásul ha valamit rosszul tanulsz meg, akkor nincs aki kijavítsa a hibáidat és újra és újra rosszul fogod megcsinálni, de nem jössz rá a hibára, mert mondjuk a tanár tudná megmondani, hogy mit rontottál el pontosan.

De gondolom te olyan szuperintelligens birka vagy, aki a saját hibáit is kijavította már az iskolában is. Sőt te el sem követted őket.

2013. okt. 30. 17:53
 22/40 anonim ***** válasza:
44%
Hah :D csak felnottkorra kialakul az onmegfigyeles kepessege, ami latszolag jelen esetben nem. Sajnalom, nem vagyok tisztaban a csekely kepessegeiddel. Szep napot!
2013. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

ma 18:02

Hány accountod van neked? Mert látom többről írsz.

Te őszseni, mi meg mind idióták vagyunk akik a tanfolyamra mentünk. Kíváncsi lennék, hogy egy ilyen szerencsétlenség mivel is foglalkozik.

Remélem te is leszel még munkanélküli és majd átéled, hogy milyen az. Mert úgy látom, hogy egy szánalmas nyomorék vagy aki más bajának örül. És ráadásul még baromi nagyképű is vagy. csoda, hogy beférsz otthon az ajtón.

2013. okt. 30. 18:07
 24/40 A kérdező kommentje:

Egyébként meg szövegértés te szerencsétlen:


"Mi hasonló helyzetben vagyunk. Volt egy tanfolyam ahol a képzés katasztrofális volt. Ezt jeleztük is még a tanfolyam kb harmadánál."


Erre mit írtál??

"ad1 miert nem szoltatok valakinek, hogy az igy nem jo? "


Gratulálok ennyit az önmegfigyelésedről. Csiszolgasd még, mert bőven van mit.

2013. okt. 30. 18:08
 25/40 anonim ***** válasza:
Csak 1, en nem vagyok megszallott. :D by the way, itt nem a munkanelkulisegrol van szo, csak arrol, hogy felnott emberek nem birnak elvegezni egy tanfolyamot, a tanito neni/ bacsi kedves szavai nelkul. Kivanok jo estet, jo egeszseget!
2013. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
O dragam, az ilyen fele ervelest azok valasztjak, akik mar tematol fuggetlenul akarnak vitat nyerni, mivel ahhoz mar nem tudnak hozzaszolni. Ha en vegigmennek minden egyes hozzaszolasodon, akkor holnap is itt ulnenk. Mi ez a szovegertes mania? Masra nem tellik? Mondjuk akkor 4es komment: nem hejezkedunk, hanem helyezkedunk.
2013. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Tudod mi a különbség a szövegértés meg az elírás között??

Úgy látszik, hogy nem. A 4-esben véletlenül elírtam a helyet véletlenül pontos j-vel.


Azért kíváncsi lennék az ilyen nagyszájú sz arjankókra, hogy ők vajon hogyan teljesítettek volna. Mert a kibicnek semmi sem drága. Otthonról könnyű pofázni.


De te nagyon hülye mivel magyarázod azt, hogy még a csoportfelelős tanárunk szerint is ez a tanár nagyon hülye volt?

Meg mivel magyarázod, hogy ennél a tanfolyamnál még sosem volt ilyen arányú bukás? Bizonyára csak idiótákat válogattak össze.


Korábban végig csináltam egy hasonló tanfolyamot igaz nem ingyen ott sem volt ekkora bukási arány, sőt ott senki sem bukott a mi csoportunkból. Tegyük hozzá, hogy a tanár is tudott tanítani.

Ami meg a tanulást illeti két diplomával nem kevés tanulási tapasztalatom van, de ilyen rövid idő alatt ilyen hülye tanárral csak az tudott levizsgázni aki ezt tanulta már korábban és már a tanfolyam elején kb olyan szinten volt, hogy talán le is tudott volna vizsgázni. Mert, hogy ez a helyzet, de még azok között is van akit elkaszáltak.


Szóval húzzál innét te szerencsétlenség, te őszseni aki könyvből mindent meg tud tanulni. Szánalmas amit művelsz. Ráadásul büdösbunkó módon egy nagyképű barom is vagy.

2013. okt. 30. 18:26
 28/40 anonim ***** válasza:
Legalább nem trágár és primitív. Ne ijedj meg az ékezetek miatt, én vagyok az. Utolsó kérdésem, amire igazából nem is érdekel a válasz, miért írsz ki egy kérdést, aminek láthatólag rengeteg háttérinformációja van, úgy, hogy teljes egész legyen? Na puszi, megyek tanulni önszorgalomból! :) Mert ugyebár nagyképű vagyok, mert válaszolok egy kérdésre, a saját véleménnyemmel. Puszi. <3
2013. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

ma 18:31

Nem a véleményed érdekel!!

Ennyire egyszerű.

Most tudtam meg, hogy az egyik ismerősöm aki volt pár éve ilyen munkaügyis képzésen neki nem kellett semmit sem visszafizetni, pedig nem sikerült a vizsgája.

Ez tény és pont ellentmond annak amit az első írt.

Így még mindig nincs semmi biztos dolog. Bár én még senkitől sem hallottam, hogy vissza kellett volna fizetnie.

2013. okt. 30. 18:43
 30/40 anonim ***** válasza:
Baxus, ahelyett hogy itt orjongsz, miert nem olvasod el azt a k. tanulmanyi szerzodest?????
2013. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!