Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átlagosan hány kérdésre...

Átlagosan hány kérdésre válaszoltok naponta ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Illetve hány kérdést tesztek fel egy nap? Volt mikor ténylegesen hasznosnak bizonyult a válasz? Kedvenc témaköreitek? Nem muszáj minden kérdésre válaszolni,de várom az ŐSZINTE véleményeket! :)
2009. nov. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

változó, van mikor felteszek egy kérdést, 2-3ra válaszolok,aztán napokig semmi. Eddig 3 oldalnyi kérdést tettem fel, többségére válaszoltak, hasznosat. Jó sok kérdésre válaszoltam már..

A kedvenc témaköreim: családi kapcs., tudomány, közoktatás,tanfolyamok.

A szex témakört akkor nézem,mikor jókat akarok nevetni(elnézést)

Mostanában egyre kevesebbet nézem az oldalt és válaszolok, mert sok itt a bunkó ember(elnézést).

2009. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hm...átlagosan talán egy kérdésre válaszolok naponta, de lehet több is:) Eddig kb. egy oldalnyi kérdést tettem fel és volt olyan, amire érkezett hasznos válasz.

Kedvenc témaköreim: közoktatás-tanfolyamok (szeretek a sulival/továbbtanulással kapcsolatos dolgokban segíteni a nálam fiatalabbaknak), tudományok (mert érdekes kérdéseket lehet néha olvasni), szerelem-szex (mert néha jókat röhögök..:))

2009. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kórosan sokra, lassan közelítek a youtube-os szintemhez 45000 komment 4 év alatt...
2009. nov. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
általában kb 2-3 válasz naponta, nem nagyon szoktam kérdést feltenni. Kedvenceim a tudományok és a szerelem-szex(általában sírva-röhögve fejezem be a kérdések olvasását mert már nem bírom tovább:D)
2009. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én eddig egy kérdésre se válaszoltam,ez az elso.(bocsi):)

De én nagyon ritkán járok erre az oldalra.

eddig kb.3 kérdést tettem fel.

Kedvenc témakorom egyéb. :)

2011. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem érkezett 3 nagyon hasznos válasz
2011. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!