Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Mennyit tanultok...

Érettségizők! Mennyit tanultok naponta?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ellustultam...Kéne a biztatás:)
2011. febr. 7. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2011. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Van elöre hozott érettségim: Töri, magyar, angol emelt.

Csak angolra tanultam, az 5ös lett. Töri 4, magyar 3-3. Töri tudásom az nulla, de ott az atlasz. :D MAgyar meg... az is semmi. :D Most a két "duplázos" tárgyra tanulok napi 1-2 órát.

2011. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magyarból és töriből duplázol? Melyikből emeltezel? Azért az atlaszból sem lehet mindent kinézni, főleg ha ötösre pályázol...
2011. febr. 8. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak kémiát tanultam. matek alapból jól megy, magyart, törit meg magasról leszartam, mivel vegyészmérnöknek jelentkeztem.
2011. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 10:30 vagyok.


MAtek, és biosz duplázás lesz. :D A büfészakos tárgyakat akatam letúdni. :D

2011. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem, én egy ilyen kérdést nem nagyon tudtam volna értelmezni :D

Ugyanis az írásbelikre nem nagyon tanultam, ha mégis, akkor a fontosabbakra eleve órán. Az emelt szóbelikre is órán, meg otthon olykor pár órát, de hogy rendszeresen, azt semmiképp nem mondanám. (4 év alatt nagyjából megtanultam, ami kell, és nem előtte pár héttel/hónappal hajtottam nagyon.)

Aztán június 17-től június 22-ig minden nap tanultam 2-3 órát, ugyanis 23-án szóbeliztem töriből és magyarból. Mondanom sem kell, nem igazán érdekeltek ezek a tárgyak soha, de azért mégiscsak, elkértem a tételeket az osztálytársaimtól, és egy 5 napot rájuk szántam, nehogy megbukjak.


Mindenképp azt ajánlom, amit már írtak itt korábban: ami nem érdekel, azzal ne is foglalkozz sokat, szard le. Nem kell egy középszintű érettségin sokat stresszelni, ugyanis csak a sík hülyék buknak meg rajtuk, de tényleg. Ami a fontos, az a két felvételi tárgyad, azokra viszont nagyon koncentrálj! (Nem kell feltétlenül a példámat követni, lehet többet is készülni, ha nem érzed elégnek a tudásodat, amit összeszedtél 4 év alatt.)


18:27!

Vegyészmérnök? Én is annak is tanulok, te hova jársz? :)

2011. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!